بلیت قطار,سفیر ریل—————————
• ورود به سامانه

  شناسه: 

  گذرواژه : 

  

• ثبت نام
• گذرواژه را فراموش کرده ام
توجه ****توجه*
شرکت سفیر ریل آسیا جهت تامین نیروی انسانی متعهد و متخصص مورد نیاز خود در شغل "رییس قطار مسافری" استخدام می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت www.safirrailasia.com مراجعه فرمایید.
--------------------------------------------------------
جهت اطلاع از برنامه حرکت قطارها در نوروز 97 به کانال تلگرامی شرکت سفیر به آدرس https://t.me/hamyaransafir مراجعه نمایید.
--------------------------------------------------------
با خرید از این سایت در پایان هر ماه بدون هیچگونه قرعه کشی جوایز ارزنده دریافت نمایید.جهت اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام ما به آدرس https://t.me/hamyaransafir بپیوندید.

****اطلاعیه مهم***** :
کاربران محترم جهت اطلاع از جوایز آذرماه به کانال تلگرام جدید شرکت به آدرس https://t.me/hamyaransafir مراجعه نمایید.
----------------------------------------------------------------------
توجه ****توجه*
طرح سپاس ویژه کاربران اینترنتی سایت شرکت سفیر :
به تمامی کاربرانی که در هر ماه بیشتر از 50 عدد بلیت از این سایت خریداری نمایند**** بدون نیاز به قرعه کشی ****هدایای ارزنده تقدیم می گردد.
----------------------------------------------------------------------------
اطلاعیه ویژه:
در جهت رفاه مشتریان قطارهای این شرکت بلیت هایی که مبداء آن تهران واصفهان می باشد نیاز به چاپ بلیت توسط مسافر نداشته و در ایستگاه راه آهن تهران واصفهان*** فقط با ارائه کارت ملی ***رایگان چاپ می شود. ---------------------------------------------------------------
در صورت رویت پیام خرید ناموفق به هیچ عنوان خرید مجدد انجام ندهید و ابتدا با بانک پذیرنده تماس گرفته و از وضعیت پرداخت وجه اطمینان حاصل نمایید.